Połączenia lotnicze

Połączenia lotnicze do Barcelony. Tanie loty Polska Hiszpania. Tanie bilety lotnicze do Barcelony. Rezerwuj online!

połączenia lotnicze do barcelony

Rezerwacja Biletów Lotniczych do Barcelony. Zadzwoń lub zarezerwuj online. Bilety Lotnicze Barcelona:

Warszawa Modlin – Barcelona linie lotnicze Ryanair
Warszawa-Okęcie – Barcelona linie lotnicze Norwegian
Poznań – Barcelona – PLL LOT
Katowice – Barcelona linie lotnicze LOT
Kraków – Barcelona bilety lotnicze Germanwings
Gdańsk – Barcelona bilety lotnicze LOT
Wrocław Barcelona linie LOT
Szczecin Barcelona PLL LOT
Lublin  Barcelona bilety LOT

Znajdź najlpesze PROMOCJE na bilety lotnicze do Barcelony

Jedną z form podróżowania z Polski do Hiszpanii jest transport lotniczy. Główną przewagą tej formy transportu jest krótki czas. Ponadto od momentu wejścia na rynek lotniczy tanich linii lotniczych i proponowanie tanich biletów lotniczych, koszt przelotu samolotem śmiało może konkurować z kosztami ponoszonymi podczas korzystania z innych, alternatywnych form transportu. Do Barcelony w Hiszpanii dolecieć można samolotem w Polski z następujących portów lotniczych: Warszawa Okęcie, Poznań Ławica oraz Gdańsk Rębiechowo. Z tym, iż pierwsze proponowanie połączenie proponują Polskie Linie Lotnicze LOT, drugie zaś obsługiwane jest przez tanie linie lotnicze Ryanair, a trzecie przez tanie linie lotnicze Wizz Air; czas zaś podróż na tej trasie wynosi 2 godziny i 45 minut. Dodatkowo na lotnisko w Gironie pasażerów transportują samoloty również tanich linii lotniczych Ryanair z Poznania, Gdańska i Wrocławia.

tanie loty do barcelony

Bilety lotnicze LOT Polska Barcelona

Polskie Linie Lotnicze LOT to największy i najdłużej działający przewoźnik lotniczy w Polsce, z portem bazowym na lotnisku w Warszawie – Okęciu. Do momentu wejścia na polski rynek lotniczych tanich linii lotniczych, linie lotnicze LOT były wręcz monopolistą. Wejście zaś tanich linii lotniczych zmieniło tę sytuację i odebrało linii tej dużą część udziału w rynku. Aby sprostać rosnącej konkurencji na rynku, linie te utworzyły tanie linie lotnicze Centralwings, które jednak nie przetrwały na rynku do dnia dzisiejszego. Linie lotnicze PLL LOT proponują zazwyczaj loty i przeloty do głównych portów lotniczych w danym kraju, w tym przypadku na lotnisko w Barcelonie w Hiszpanii. Pozostałe połączenia na tej trasie obsługują samoloty tanich linii lotniczych. Pierwszą z nich jest firma Ryanair – irlandzki przewoźnik, obsługujący rocznie ponad 45 milionów pasażerów, proponując im kilkaset tanich lotów i przelotów pomiędzy prawie 30 różnymi krajami Europy.

Bilety Lotnicze Ryanair – Polska Barcelona

Na terenie Polski, swoje bazy docelowe linie Ryanair posiadają w: Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie. Najpopularniejszymi zaś kierunkami realizowanych tanich lotów i przelotów są: Londyn, Dublin, Shannon, Frankfurt, czy Rzym.

Bilety Lotnicze WizzAir  – Polska Barcelona

Z kolei tanie linie lotnicze Wizz Air to obok linii Ryanair największy tani przewoźnik w Europie. Ta węgierska firma rozpoczęła swoją działalność w roku 2003. od tego czasu do chwili obecnej jest ona jedną z najczęściej wybieranych firm świadczących usługi transportu lotniczego. Przez ten krótki czas działania, linie Wizz Air rozszerzyły oferowaną siatkę połączeń do ponad stu miejscowości w Europie, zamykając z jednej strony nierentowne połączenia, a drugiej uruchamiając stale nowe połączenia, według wskazań pasażerów. W Polsce samoloty tanich linii lotniczych Wizz Air lądują i startują na lotniskach w: Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i w Warszawie, skąd wylecieć można m.in. do: Wrocławia, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska i Szczecina do Londynu, Bristolu, Birmingham, Liverpoolu, Dublina, Oslo, Brukseli, Frankfurtu nad Menem, czy też Alicante.

tanie bilety do barcelony

[Głosów:0    Średnia:0/5]