Połączenia lotnicze

Połączenia lotnicze do Barcelony. Tanie loty Polska Hiszpania. Tanie bilety lotnicze do Barcelony.

infolinia-bilety-lotnicze

Rezerwacja Biletów Lotniczych do Barcelony. Zadzwoń lub zarezerwuj on Line. Bilety Lotnicze Barcelona.

Warszawa Modlin – Barcelona linie lotnicze Ryanair
Warszawa-Okęcie – Barcelona linie lotnicze Norwegian
Poznań – Barcelona – PLL LOT
Katowice – Barcelona linie lotnicze LOT
Kraków – Barcelona bilety lotnicze Germanwings
Gdańsk – Barcelona bilety lotnicze LOT
Wrocław Barcelona linie    LOT
Szczecin Barcelona PLL LOT
Lublin  Barcelona bilety LOT

Szukaj PROMOCJE na bilety lotnicze do Barcelony

Jedną z form podróżowania z Polski do Hiszpanii jest transport lotniczy. Główną przewagą tej formy transportu jest krótki czas. Ponadto od momentu wejścia na rynek lotniczy tanich linii lotniczych i proponowanie tanich biletów lotniczych, koszt przelotu samolotem śmiało może konkurować z kosztami ponoszonymi podczas korzystania z innych, alternatywnych form transportu. Do Barcelony w Hiszpanii dolecieć można samolotem w Polski z następujących portów lotniczych: Warszawa Okęcie, Poznań Ławica oraz Gdańsk Rębiechowo. Z tym, iż pierwsze proponowanie połączenie proponują Polskie Linie Lotnicze LOT, drugie zaś obsługiwane jest przez tanie linie lotnicze Ryanair, a trzecie przez tanie linie lotnicze Wizz Air; czas zaś podróż na tej trasie wynosi 2 godziny i 45 minut. Dodatkowo na lotnisko w Gironie pasażerów transportują samoloty również tanich linii lotniczych Ryanair z Poznania, Gdańska i Wrocławia.

Bilety lotnicze LOT Polska Barcelona

Polskie Linie Lotnicze LOT to największy i najdłużej działający przewoźnik lotniczy w Polsce, z portem bazowym na lotnisku w Warszawie – Okęciu. Do momentu wejścia na polski rynek lotniczych tanich linii lotniczych, linie lotnicze LOT były wręcz monopolistą. Wejście zaś tanich linii lotniczych zmieniło tę sytuację i odebrało linii tej dużą część udziału w rynku. Aby sprostać rosnącej konkurencji na rynku, linie te utworzyły tanie linie lotnicze Centralwings, które jednak nie przetrwały na rynku do dnia dzisiejszego. Linie lotnicze PLL LOT proponują zazwyczaj loty i przeloty do głównych portów lotniczych w danym kraju, w tym przypadku na lotnisko w Barcelonie w Hiszpanii. Pozostałe połączenia na tej trasie obsługują samoloty tanich linii lotniczych. Pierwszą z nich jest firma Ryanair – irlandzki przewoźnik, obsługujący rocznie ponad 45 milionów pasażerów, proponując im kilkaset tanich lotów i przelotów pomiędzy prawie 30 różnymi krajami Europy.

Bilety Lotnicze Ryanair - Polska Barcelona

Na terenie Polski, swoje bazy docelowe linie Ryanair posiadają w: Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie. Najpopularniejszymi zaś kierunkami realizowanych tanich lotów i przelotów są: Londyn, Dublin, Shannon, Frankfurt, czy Rzym.

Bilety Lotnicze WizzAir  – Polska Barcelona

Z kolei tanie linie lotnicze Wizz Air to obok linii Ryanair największy tani przewoźnik w Europie. Ta węgierska firma rozpoczęła swoją działalność w roku 2003. od tego czasu do chwili obecnej jest ona jedną z najczęściej wybieranych firm świadczących usługi transportu lotniczego. Przez ten krótki czas działania, linie Wizz Air rozszerzyły oferowaną siatkę połączeń do ponad stu miejscowości w Europie, zamykając z jednej strony nierentowne połączenia, a drugiej uruchamiając stale nowe połączenia, według wskazań pasażerów. W Polsce samoloty tanich linii lotniczych Wizz Air lądują i startują na lotniskach w: Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i w Warszawie, skąd wylecieć można m.in. do: Wrocławia, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska i Szczecina do Londynu, Bristolu, Birmingham, Liverpoolu, Dublina, Oslo, Brukseli, Frankfurtu nad Menem, czy też Alicante.